Német - felsőfok, Spanyol - felsőfok

Cím: Német - felsőfok, Spanyol - felsőfok
E-mail: E-mail küldése

Akkor tudok Neked segíteni, ha
szeretnéd az német/spanyol órán JÓL ÉREZNI MAGADAT, miközben tudod, hogy hétről-hétre SOKAT FEJLŐDSZ.
Szeretnéd az eddigi passzív tudásodat végre a gyakorlatba átültetni és BESZÉLNI, BESZÉLNI, BESZÉLNI.
Összekeveredtek benned a NYELVTANI szabályok és szeretnéd, ha valaki végre segítene sok-sok példával, logikusan RENDSZEREZNI mindazt, amit már tudsz.
Azt tűzted ki célul, hogy hamarosan SIKERES NYELVVIZSGÁT teszel alap-, közép- vagy felsőfokon, és ezért hajlandó vagy tenni az órán kívül is (otthon szavakat tanulni, házi feladatot készíteni, próbavizsga sorokat megcsinálni, hogy az órán legyen időd beszélni, beszélni, beszélni).
KÜLFÖLDI MUNKÁRA vagy egy olyan pozíció megpályázására készülsz, ahol németül/spanyolul van az ÁLLÁSINTERJÚ, és szeretnéd magadat legjobb tudásod szerint, profin képviselni.
Szeretnél az OTTHONODBAN, a lehető legkényelmesebben, délelőtt vagy koradélután tanulni úgy, hogy közben akár a GYEREKED IS OTT VAN melletted (és ez a tanárt, lévén ő is gyakorló anyuka, egyáltalán nem zavarja :).
Szeretnéd már meglévő tudásodat csiszolgatni, valakivel ÉRTELMES, téged érdeklő és érintő TÉMÁKRÓL TÁRSALOGNI, a szókincsedet bővíteni, választékosabban és gördülékenyebben beszélni.

Online Nyelvoktatás - egyszerűen, kényelmesen, minden napszakban.

Kép megjelenítése nagy méretben

Kategóriák:
Nyelvtanár kereső
eNyelviskola.hu
Nyelvtanulás tipp
Nyelvtanároknak

ILS Nemzetközi Fordító Szolgálat Kft.