Androczky Miriam

Angol alap-, közép- és felsőfok

Angol nyelvtanár
Ukrán nyelvtanár

Név:

Androczky Miriam

Cím: Angol alap-, közép- és felsőfok
E-mail: E-mail küldése

Angol oktatás alap-, közép- és felsőfokon, fiatal BKE diplomás középiskolai nyelvtanárnőtől, most online is.
Gyerekek és felnőttek tanítását, korrepetálását, érettségire, nyelvvizsgára való felkészítését vállalom, garantált sikerrel.
Abszolút egyénre szabott oktatás, hagyományos módszerekkel, mégis modern környezetben, a világháló segítségével.
Előnye, hogy bármikor elérhető, szaktanár felügyeli, segíti munkádat, nem kell utaznod, vagy fix időponthoz alkalmazkodnod, lemondanod az órát, bárhol és bármikor tanulhatsz, a saját tempódban haladhatsz.
Az internetes nyelvtanulás intenzív, hiszen minden óra után kapsz házi feladatot, így minden alkalommal kénytelen vagy gyakorolni.
Hozzám fordulhatsz, ha elakadtál, vagy kérdésed van.
Mindenkinek személyreszabott órákat, feladatsorokat tartok, állítok össze.
Az online nyelvtanulást elsősorban azoknak ajánlom, akiknek nincs idejük vagy lehetőségük tanfolyamra, tanárhoz járni, vagy szabadidejükben is szeretnének gyakorolni, a tudásukat szinten tartani.
A távoktatás igen jó szívvel ajánlható azoknak, akik a receptív nyelvi készségeket szeretnék gyakorolni (olvasott szöveg-hallott szöveg értése, nyelvtani drillgyakorlatok, ).
A live-online nyelvóra olyan, mint egy hagyományos nyelvóra, amikor személyesen találkozik a tanárával, csak itt minden az Interneten zajlik.
Egyszerűbb, hatékonyabb.
A tanórák díja 1500 Ft\ 60 perc.
Web: http://Angoltanitas.yolasite.com Elérhetőség: Androczky Mirjam Mobil: 0043 664 5415 686 (Austria), 0670 7012559 (Budapest); E-mail: andrczky_ mirjam@yahoo.com

Kategóriák:
Nyelvtanár kereső
eNyelviskola.hu
Nyelvtanulás tipp
Nyelvtanároknak

ILS Nemzetközi Fordító Szolgálat Kft.